MASKA PAINTBALL
 

   To wyjątkowo ważny element wyposażenia naszego pola! Zapewnia bezpieczną zabawę naszym klientom i nie ma takiej sytuacji, w której gra mogłaby się bez nich obyć! W kategorii masek dedykowanych dla pół paintballowych tzw. masek komercyjnych będziecie mogli wybierać między tańszymi maskami z pojedynczą szybką (single), lub trochę droższą wersją wyposażoną w podwójną szybę termalną (thermal). I tu naprawdę warto się zastanowić!

   Obie maski wyglądają tak samo i zapewniają bezpieczeństwo w równym zakresie – teoretycznie tak – w praktyce może być różnie, a wynikać to będzie z różnego zachowania klientów! W maskach z singlami bardzo szybko paruje szyba, znacząco a czasem całkowicie ograniczając widoczność, klienci są zdenerwowani i zniecierpliwieni ciągłą koniecznością opuszczania pola w celu wytarcia szyby - co pomaga na krótką chwilę.

   Prowokuje to sytuacje w których próbują całą czynność wykonać bez potrzeby opuszczania pola gry, nie zdając sobie często sprawy z konsekwencji takiego działania lub bagatelizując zagrożenie! Zaoszczędziliśmy co prawda pewną kwotę przy zakupie masek, ale w efekcie mamy niezadowolonych uczestników gry (klientów) i trudne do upilnowania zachowanie, które może nas wiele kosztować!

   Maski z szybą termalną, nie sprawiają takich kłopotów i zapewniają naszym klientom komfort gry, a nam łatwiej zapanować nad chęcią ściągnięcia maski w strefie gry – co i tak się zdarza zwłaszcza u tych, którzy grają pierwszy raz!

   Możemy być też pewni, że niezadowolony klient odradzi znajomym odwiedzenie naszego pola, co wpłynie na nasze dochody, a w przyszłości nawet jeżeli postanowimy wymienić maski to i tak wśród klientów będziemy mieć opinię pola gdzie maski zaparują jeszcze zanim dojdziesz na punkt startowy!

   Maska z szybą termalną będzie niestety wymagała od nas trochę więcej pracy, przed myciem trzeba będzie maski rozebrać i osobno kąpać szkielety masek, a szyby wycierać dbając o to by nie przemokły – mogłoby to spowodować rozklejenie/rozwarstwienie szyby i zniszczenie jej! Maski z pojedynczymi szybami można myć w całości bez obaw, że ulegną zniszczeniu!

    Dobrym pomysłem będzie zakup dwóch różnych kolorów masek, oznakuje to drużyny! Można też wyposażyć instruktorów i sędziów w żółte maski – jest to ogólnie przyjęty kolor sędziowski – będą Oni rozpoznawalni i widoczni dla uczestników gry!

   Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów i polecane przez nas to: Field One Single i Field One Thermal - obie wersje dostępne w różnych kolorach, oraz DYE SE.
 

 

     
     
 
 

Copyright © by PolePaintballowe.pl 
Wszystkie prawa do tekstów, zdjęć i ilustracji zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Assassins Paintball zabronione. 

Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.

Assassins Paintball  Tomaszkowice 440  Wieliczka  
tel. +48 668 974 240   e-mail: hurt@assasins-arms.com