MAGAZYNEK PAINTBALL
 

   W zależności od rodzaju markerów w jakie postanowiliśmy wyposażyć nasze pole paintballowe, teraz dobierzemy do nich odpowiednie magazynki (loadery)!

   Magazynki Grawitacyjne – najprostsze magazynki, w których nie zastosowano żadnych mechanizmów elektrycznych, ich działanie polega na grawitacyjnym podawaniu kulek do markera. Tego typu magazynki zastosowanie znajdą wyłącznie w zestawie z markerami mechanicznymi, gdzie kolejno opadające do mechanizmu markera kulki, będą „nadążały” za szybkością oddawanych wystrzałów. Trzeba pamiętać, że potrzebne nam będą magazynki obsługujące kaliber kulek 0,68cal oraz dodatkowo obsługujące kaliber 0,50cal (czyli dwa rodzaje magazynków grawitacyjnych), w sytuacji kiedy zdecydowaliśmy się na wprowadzenie obu tych kalibrów na nasze pole!

   W tej chwili bardzo popularnym magazynkiem grawitacyjnym dla kul 0,68 cal z uwagi na swoją jakość i atrakcyjną cenę jest - Field Loader Gravity 200 dostępny w trzech kolorach (czarny, czerwony, niebieski). Dostępność różnych kolorów pomaga w późniejszym oznakowaniu drużyn np. połowa graczy ma czerwone loadery, a druga połowa niebieskie – to ograniczy wydatki na inne rodzaje oznakowania! Pojemność takich magazynków to 200 kulek!

   Magazynki Elektryczne – są wyposażone w mechanizm zasilany prądem z baterii, którego zadaniem jest zwiększenie prędkości z jaką podawane są kule! Tego typu magazynki niezbędne będą w zestawie z markerami elektrycznymi, gdzie tryby ognia można zmieniać, a szybkość z jaką wystrzeliwane są kulki to od 1 do kilkunastu kulek na sekundę! Świetnie sprawdzą się też przy mechanicznych Emekach, zwiększając ich szybkostrzelność (pamiętajmy, że kiedy klient szybciej zużyje podstawowy pakiet kul to albo szybciej zwolni pole i instruktorów dla nowych grup, albo będzie musiał dokupić od nas kolejne porcje – tak zwane dosypki kul – oba warianty są dla nas korzystne)! Podobnie jak w przypadku markerów elektrycznych tak i loadery będą wymagały większej dbałości i systematycznego serwisowania czy też wymiany baterii.
W tej kategorii najlepiej się sprawdzają magazynki DYE LT-R – używane nawet przez profesjonalnych zawodników, z wydajnym i odpornym na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne mechanizmem elektrycznym! Łatwe w obsłudze i serwisie!

   Magazynki Magfedowe – mogą się Państwo zetknąć również z tego typu magazynkami, występującymi w markerach używanych przede wszystkim przez graczy leśnych, mają one specyficzny militarny wygląd (są stylizowane, a czasami stanowią wierne repliki znanych modeli karabinków) ładowane są podobnie jak one magazynkami wpinanymi od dołu z pojemnością od kilku do kilkunastu kul. Warto mieć na wyposażeniu pola jakieś egzemplarze takich markerów, gdyż stanowią dodatkową atrakcję i można wypożyczać je w ramach droższych pakietów startowych, jednocześnie w pakietach tych nie musimy oferować dużej ilości kul, co stanowi podwójną korzyść i generuje zysk dla naszego pola! Im większy możemy zaoferować klientowi wybór, tym bardziej będziemy dla niego atrakcyjni i postrzegać nas będzie jako profesjonalne pole paintballowe!
Warty polecenia: Tippmann TMC

     
     
 
 

Copyright © by PolePaintballowe.pl 
Wszystkie prawa do tekstów, zdjęć i ilustracji zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Assassins Paintball zabronione. 

Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.

Assassins Paintball  Tomaszkowice 440  Wieliczka  
tel. +48 668 974 240   e-mail: hurt@assasins-arms.com