KOMBINEZON PAINTBALL
 

   Kolejnym ważnym elementem wyposażenia pola jest ubiór do gry, jaki będziemy musieli udostępnić naszym klientom. Jego zadaniem będzie ochrona zarówno odzieży jak i ciała klienta i musi on spełniać określone standardy. Bardzo sensownym rozwiązaniem jest kombinezon specjalnie zaprojektowany do gry w paintball.

   Kombinezon ma kilka zalet, które powodują że tradycyjny dwuczęściowy mundur nie wytrzymuje z nim konkurencji. Po pierwsze łatwiej można go dopasować do klienta i nie będzie miała większego znaczenia nawet jeśli będzie trochę zbyt duży, po podwinięciu nogawek będzie pasował świetnie, kolejną zaleta jest taka, że po wypraniu nie spędzimy godzin na dopasowywaniu rozmiaru bluzy do spodni i ustalaniu co było parą, przecież kombinezon jest w jednym kawałku i problem z głowy. Zdecydowanie wygodniej się go nosi i nie oszukujmy się dla klienta ma znaczenie jak wygląda w tym co założy, a kombinezony zdecydowanie lepiej wyglądają oraz leżą na noszącym.

   Koniecznością jest mieć zawsze nieco więcej kompletów, na wypadek gdyby trzeba było przebrać klienta w trakcie pobytu (może się zdarzyć, że kombinezon przemoknie, ulegnie rozdarciu lub marudny klient stwierdzi po dwóch grach, że sądził że jest dobry, ale jednak jest za mały i chce inny).

   Zastanówmy się dobrze jakich klientów będziemy gościć, dorosłych, dzieci a może tych i tych?!
Większość weźmy w rozmiarze przeciętnego przedstawiciela takiej grupy, jakąś ilość większych, kolejną mniejszych, to da nam pewność, że jakoś uda się dopasować rozmiary do klientów.
Kiedy mamy możliwość wyboru między dwoma kolorami, to najlepszym rozwiązaniem będzie kupienie dwóch zestawów, po jednym z każdego koloru, w przyszłości bardzo ułatwi nam to pracę ponieważ możemy w ten sposób oznaczać drużyny i łatwiej będzie nam sędziować i kontrolować przebieg rozgrywek.

   I tu kolejny raz dobrze już znana marka FIELD i ich kombinezony zdecydowanie wyróżniają się jakością i funkcjonalnością oraz ciekawym lubianym przez klientów fasonem. Producent oferuje je w 4 rozmiarach XXS, XS, S/M, L/XL oraz w dwóch kolorach.
 

     
     
 
 

Copyright © by PolePaintballowe.pl 
Wszystkie prawa do tekstów, zdjęć i ilustracji zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Assassins Paintball zabronione. 

Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.

Assassins Paintball  Tomaszkowice 440  Wieliczka  
tel. +48 668 974 240   e-mail: hurt@assasins-arms.com