DODATKI NA POLU PAINTBALLOWYM
 

   Fajnym pomysłem okazje się zaopatrzenie swojego pola w przynajmniej kilka sztuk pasów do gry i pody (pojemniki na kulki noszone w pasach) - idealnie kiedy możemy wydać to każdemu graczowi. Korzyści jest kilka i zacznijmy od tej banalnej, nazwijmy ją „wizerunkową” – prawdopodobnie Twój klient nigdy wcześniej nie dostał pasa do dyspozycji w czasie gry, widział je na zdjęciach albo filmikach z profesjonalnymi zawodnikami, może gdzieś spotkał takich zawodników ubranych w pasy – teraz On sam czuje się jak taki zawodnik!

   Kolejna sprawa to łatwo oszczędzić sobie trochę pracy ze sprzątaniem wszędzie walających się worków po kulkach i samych rozsypanych kulek, dodatkowo nie musisz się martwić, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby je zbierać i wykorzystywać do gry – to murowana awaria sprzętu i koszty serwisu! Gracze otrzymują Pasy z zasypanymi już podami z których wygodnie przesypują kulki do loaderów!

   No i co dla nas ważne, w czasie gry mają stały dostęp do swoich kulek, nie muszą przerywać z powodu ich braku, pozwala to wprowadzać np. gry „z kilkoma życiami” w czasie, których pozostając dłużej na polu szybciej zużywają kulki i mniej czasu tracimy na zejścia i wyjścia na pole, co potrafi znacznie przeciągnąć czas pobytu przykładowej komercyjnej ekipy – generuje to większą ilość zakupionych „dosypek” kul (jest to czysty zysk dla pola) i szybsze zakończenie imprezy, co pozwala zwolnić pole dla kolejnych grup, a nasza ekipa instruktorska traci mniej energii na obsługę gier!

     
     
 
 

Copyright © by PolePaintballowe.pl 
Wszystkie prawa do tekstów, zdjęć i ilustracji zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody Assassins Paintball zabronione. 

Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych.

Assassins Paintball  Tomaszkowice 440  Wieliczka  
tel. +48 668 974 240   e-mail: hurt@assasins-arms.com